Çok ucuz fiyatlarla Van Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Van’dan Sivas’a her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır.

Van Sivas uçak bileti al!

Sizde Van’dan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Van Sivas ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Van Sivas Uçak Bileti

Van Sivas Uçak Bileti

Tarih boyunca Anadolu şehirleri arasında önemli bir yere sahip olan Sivas, ilk dönemlerinde İpek ve Baharat Yolları üzerinde bulunmasından dolayı mühim bir kavşak noktası görevi aldı. Bu gelişmişliğini uzun yıllar boyunca sürdüren kent özellikle Anadolu Selçukluları zamanında en gösterişli dönemini yaşadı.

Bugün ülkemizin tarihi ve kültürel özellikleri kadar bir doğa harikası olan gölleri ile de ön plana çıkan şehri Sivas, aynı zamanda sıklıkla tercih edilen kaplıca turizmi merkezidir.

Anadolu Selçuklularına bağlı Mengücek Beyliği tarafından inşa edilen Divriği Ulu Cami, bugün ülkemizin en önemli miraslarından biridir. 1243 yılında tamamlanan eser, üzerinden yüzyıllar geçmesine rağmen cazibesini hala korur. Dünya genelinde göz alıcı üsluplardan birine sahip olarak nitelendirilen cami özellikle örtü sistemleri ve süslemeleri ile dikkat çeker.

Van Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Van Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Van Ferit Melen Havalimanı içinden de Van Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Van Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı