Çok ucuz fiyatlarla Sivas Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas'tan Kütahya'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 5 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Kütahya otelleri de Tatil City'de.. Ucuz tatil arayanlara kampanyalar ile uygun fiyatlı Kütahya uçak bileti web sitemizde!

Kütahya'da yapılacak şeyler

Kütahya'ya gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Kütahya'da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Kütahya gezi rehberi hazırladık.

Kütahya ucuz uçak bileti

Sivas Kütahya uçak bileti al!

Sizde Sivas'tan Kütahya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak biletlerini inceleyebilir ve yılın her mevsimi Sivas Kütahya ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Kütahya'da nerelere gidebiliriz?

Sivas Kütahya Uçak Bileti 300x225 Sivas Kütahya Uçak Bileti

Sivas Kütahya Uçak Bileti

Ege Bölgesinin çini merkezi olan Kütahya, bugün özellikle çini ve seramikten yapılan eserleri ile merak uyandırır. Ülkemizin kaplıca merkezleri arasında ilk sıralarda gelen şehir aynı zamanda pek çok termal oteli ile de yaz ve kış yüksek oranda bir turizm kapasitesine ev sahipliği yapar. Şehir aynı zamanda yeşil alanların bol olduğu bölgede olması sebebiyle tabiat güzellikleri ile de dikkatleri üzerine çeker.

Yirmi bin kişilik tiyatro kompleksi, macellumu, on beş bin kişilik stadyumu ve Zeus Tapınağı gibi önemli tarihsel izlere ev sahipliği yapan Aizanoi Antik Kenti Roma döneminin en önemli yerleşimlerinden biridir. Agoralar, su kanalları ve nekropoller ile büyük bir çeşitliliğe ve insan yaşamına örnek olan bölge günümüze kadar sağlam bir şekilde ulaşmayı başarması ile de dikkatleri üzerine çeker. Antik kent bugün Kütahya'danın önemli sembollerinden biridir.

Sivas Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY'nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı'nda beklerken kafe, restoran ve ATM'lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ'ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ'ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Sivas Kütahya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.