Çok ucuz fiyatlarla Sivas Tokat  uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas'tan Tokat'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Tokat otelleri Tatil City'de. Ucuz Tokat uçak bileti ile Karadeniz bölgesi tatil fırsatları da web sitemizde!..

Tokat Otelleri

Çavuşoğlu Tower Hotel 4 e1550826910302 500x300
0 görüşler

Karadeniz Turizminin önemli otel gurup otellerindendir. Çavuşoğlu Tower Hotel tatil, konfor ve konukseverliği kalite ile birleştiriyor.

ortalama fiyatı150TL SEÇİN
dedeman tokat 1 e1548677599698 500x300

Dedeman Tokat Tokat Türkiye

0 görüşler

Tokat şehir merkez'de bulunmaktadır. Otel oda kahvaltı konseptinde çalışmakta olup Tokat havaalan'na 18 km, Tokat şehir merkezde'ye 2 km, mesafededir.

ortalama fiyatı250TL SEÇİN

Tokat'da yapılacak şeyler

Tokat'a gitmek isteyenlere bilgi demeti… “Tokat'da Yapılacak Şeyler” şehrin bilinmezlerini anlatıyor. Her şey Tokat gezi rehberi içerisinde..

tatil city

Tokat ucuz uçak bileti

Sivas Tokat uçak bileti al!

Sizde Sivas'tan Tokat'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir ve yılın her mevsimi Sivas Tokat ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Tokat'da nerelere gidebiliriz?

%name

Sivas Tokat Uçak Bileti

“Komano” adı ile Antik Bizans Döneminden beri bulunduğu toprakların tipik özellikleri taşıyan bir yerleşim örneği olarak gösterilen Tokat, bugünde Anadolu kültürüne ait izler taşımaya devam eder. Tarihi ve kültürel değişimlerini takip eden özellikleri ile dikkat çekmeyi başaran kent Selçuklu, Osmanlı, Bizans ve Arap uygarlıkları dönemlerinde önemli bir şehir konumu taşıması ile ünlüdür.

Şehrin önemli sembolleri arasında ilk sırada gelen Ballıca Mağarasının oluşumunun yaklaşık olarak 3.5 milyon yıl sürdüğü bilinir. Tokat'a 28 kilometre uzaklıktaki bölge Pazar ilçesine ise 5 kilometre mesafededir. İçinde çok sayıda yarasa bulunan mağaranın özellikle 10 metreyi aşan dikey sütunları, dikitleri, büyük kolonları ile görkemli bir hal aldığı görülür.

Tokat şehir merkezine 69 kilometre uzaklıktaki Sulusaray Antik Kenti Roma döneminde şehrin ileri gelenleri tarafından dikildi. Termal kaynakları ile ünlenen bölgenin bundan iki bin yıl kadar önce Karadeniz'in en önemli beş şehri arasında olduğu bilinir.

Sivas Tokat uçak bileti fiyatları

Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Tokat uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY'nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı'na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Tokat Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Sivas Tokat uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.