Çok ucuz fiyatlarla Amasya Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Amasya’dan Kahramanmaraş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş ise aktarma dahilinde 10  saat 25 dakika sürmektedir.

Amasya Kahramanmaraş uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Kahramanmaraş’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Kahramanmaraş uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Kahramanmaraş uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Amasya Kahramanmaraş Uçak Bileti

Amasya Kahramanmaraş Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesinin en doğusunda yer alan ilimiz Kahramanmaraş tarihi ve doğal yerleri ile öne çıkarken bölgeye gelen turistlerin yeni yerler keşfetmelerine olanak tanıyan güzide bir şehrimiz. Kahramanmaraş’ta gezip görebileceğiniz pek çok yer var. Maraş’ın Afşin ilçesinde yer alan Hurman Kalesi’nin tarihi Bizans’a kadar dayanmakta. Afşin’e gelmişken Eshab-ı Kehf Külliyesi ve Camii’de görmeyi ihmal etmeyin. Kahramanmaraş Prehistorik dönemden günümüze kadar pek çok uygarlığa ev sahipliği yaptığından il ve çevresinden pek çok tarihi eser ortaya çıkarılmıştır. Bu eserleri ise Kahramanmaraş Müzesi’ni ziyaret ederek görebilirsiniz.

Kahramanmaraş–Göksun yolunda bulunan Ceyhan Taş Köprü ve Kapalıçarşı’nın hemen bitişiğinde yer alan Taş Han’ı da gezi listenize eklemeyi unutmayın. İstanbul ve Bursa’daki gibi Maraş’taki Kapalı Çarşı da erken Osmanlı dönemi örneklerinden birini teşkil eder. Tarihi dokusunu hala koruyan bu çarşıdan yöreye özgü hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Coşun akan suyu ile Döngel Şelaleleri ise mesirelik alanda rahatlamak, doğanın tadını çıkarmak isteyenler için mutlaka uğranması gereken bir yer.

Amasya Kahramanmaraş Uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Kahramanmaraş’a ya da Kahramanmaraş’tan Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Şehir merkezinden 46 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havayolu servisleridir. Uçak kalkış ve inişlerine göre düzenlenen servisler şehir merkezine ulaşmak adına en kısa yoldur. Toplu taşıma tercih edecekler için otobüsler de yine merkeze kalkmakta ve yolcuları götürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için bir de taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ile şehre kolaylıkla geçebilirsiniz. Şayet kendiniz bir araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan Sima Oto Kiralama ve Avis Oto Kiralama gibi firmalar istenen model ve fiyat aralığında araç temini sağlamaktadır.

Amasya Merzifon Havalimanı içinden de Amasya Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Amasya Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.