Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Kütahya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 50 dakikadır.

Diyarbakır Kütahya uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır‘dan Kütahya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya’da nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Kütahya Uçak Bileti

Diyarbakır Kütahya Uçak Bileti

Çini ve porselenleri ile bilinen şehir Kütahya, aynı zamanda ülkenin termal su kaynaklarından biridir. Dört mevsim pek çok yerli ve yabancı turistin seyahat rotasını oluştan kent, ılıcaları ile kalp rahatsızlığı, damar tıkanıklığı, cilt hastalığı ve romatizma gibi pek çok problemi iyileştirici etkisi vardır.  Ülkemizin en eski kentlerinden biri olan Kütahya tarihi değerleri, kültürü ve doğal güzelliği ile görülmesi gereken şehirlerden biridir.

Türkiye’nin en güzel ormanlarından biri olan Domaniç Ormanları, dört mevsim apayrı güzelliği ve renk şöleni ile ziyaretçilerini mest ediyor. Domaniç Ormanlarının diğer bir özelliği ise dünya üzerindeki bitki ve hayvan türleri bakımında sadece buraya ait floranın zenginliğidir. Dört mevsim doğanın tüm renklerine hakim olan Domaniç Ormanları, Kütahya’da ilk görmeniz gereken yerlerden biridir.

Aizanoi Antik Kenti, Penkalas Irmağının kenarına kurulmuş köklü bir yerleşim yeridir. Efes ile eşdeğer nitelikte olan Aizanoi, Azan isimli mitolojik kahramandan ortaya çıkan bir ismi temsil eder. M.Ö. 3000’li yıllarda kullanılmaya başlayan antik kent özellikle Frigyalılar için büyük önem taşımaktaydı.

Diyarbakır Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Diyarbakır Kütahya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı