Çok ucuz fiyatlarla Amasya Mersin uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Amasya’dan Mersin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarma dahil 9 saat 45 dakikadır. Mersin aktarmalı tüm uçuşlar Adana Şakirpaşa Havalimanı üzerinden yapılır. Aynı zamanda Şakirpaşa Havalimanından hareket eden hava yolu otobüsleri ile Mersin’de dilediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Amasya Mersin uçak bileti al!

Sizde Amasya’dan Mersin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Amasya Mersin ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Mersin’de nerelere gidebiliriz?

Amasya Mersin Uçak Bileti

Amasya Mersin Uçak Bileti

Son yıllarda ülkemizin en çok gelişme gösteren şehir merkezlerinden olan Mersin, gezilip görülecek yerler bakımından oldukça geniş bir içerik sunar. Akdeniz’in en uzun kıyı şeritlerinden olan kent, yılın dört mevsimi ziyaretçilerini çeşitli etkinlikler ile beraber kusursuz bir şekilde ağırlamayı başarır.

Mağaraların tavanının çökmesi ile meydana gelen Cennet ve Cehennem Çökükleri, şehrin dünya genelinde tanınmasına olanak tanıyan sembolüdür. 70 ve 128 metre arasında değişen oyuklardan oluşan çökükler arasından Cennet mağarasına ulaşmak cehennem mağarasına ulaşmaktan daha kolaydır. Dağcılık eğitimi alan kişilerin erişebildiği bu mağara, zorlu parkurlarından dolayı cehennem adına sahiptir.

Amasya Mersin uçak bileti fiyatları

Mersin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mersin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Mersin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Şehir merkezinden 46 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havayolu servisleridir. Uçak kalkış ve inişlerine göre düzenlenen servisler şehir merkezine ulaşmak adına en kısa yoldur. Toplu taşıma tercih edecekler için otobüsler de yine merkeze kalkmakta ve yolcuları götürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için bir de taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ile şehre kolaylıkla geçebilirsiniz. Şayet kendiniz bir araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan Sima Oto Kiralama ve Avis Oto Kiralama gibi firmalar istenen model ve fiyat aralığında araç temini sağlamaktadır.

Amasya Mersin uçak bileti Amasya Merzifon Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Mersin Havalimanı Ulaşım

Mersin’de henüz aktif olarak bulunan bir havalimanı olmadığından şehre ancak Adana Şakirpaşa Havalimanı kullanılarak gitmek mümkündür. Uçak firmalarının sağladığı servisler ile Adana merkeze gidilebiliyor, Buradan da Mersin’e aktarma yapılıyor. Adana Şakirpaşa Havaalanı Mersin’e 69 km’dir. Ayrıca Tarsus’a da 32 km mesafesi vardır. Bu havalimanından Mersin’a aktarmalı olarak gidilebilir.

Amasya Mersin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.