Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Alanya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Alanya’ya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 35 dakikadır. Alanya aktarmalı tüm uçuşlarınızı Antalya Havalimanından gerçekleştirebilirsiniz.

Çanakkale Alanya uçak bileti al!

Sizde Çanakkale’den Alanya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Çanakkale Alanya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Alanya’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Alanya Uçak Bileti

Çanakkale Alanya Uçak Bileti

Antalya’nın gözde kenti olan Alanya, yaz aylarında ülkemizde en çok yabancı turistin görüldüğü merkezlerin başında gelir. Gece hayatı, sınırsız eğlencesi, lüks otelleri, hareketli şehir yaşantısı ve doğasının cezbedici görüntüsü ile önemli cazibe merkezlerinden olan kent, aynı zamanda tüm bunların etrafında ülkemizin turizm kapasitesini artıran bir özelliğe de sahiptir.

Yaz aylarında Alanya’nın keyfini çıkarmak ve coğrafyasını keşfetmek için en güzel tercih tekne turlarıdır. Şehrin gösterişli sembollerinden olan Kızılkule’yi denizden izleme imkanı yakalayabileceğiniz bu turlar ile beraber hem şehrin tarihi daha yakından öğrenebilir, hem de kara yolu ile ulaşımın sağlanmadığı çeşitli koyları keşfedebilirsiniz.

Çanakkale Alanya uçak bileti fiyatları

Alanya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Alanya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Alanya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Alanya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Alanya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.