Çok ucuz fiyatlarla Hatay Alanya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Alanya’ya  her gün en az bir defa uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 15 dakikadır.

Hatay Alanya uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Alanya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Hatay Alanya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Alanya’ya nerelere gidebiliriz?

Hatay Alanya Uçak Bileti

Hatay Alanya Uçak Bileti

Türkiye’nin en güzel sahil şeritlerinden olan Alanya, Antalya’nın plajları, koyları, milli parkları ve gece hayatı ile gözde ilçeleri arasındadır. Muhteşem manzaralar ile bir araya geleceğiniz kent, aynı zamanda yüzyıllara uzanan geniş tarihi ile de birçok uygarlığın temelini oluşturur.

Kentin ilk dönemlerinden bugüne kadar sembolü olarak gelmeyi başaran Alanya Kalesi, harika bir şehir manzarasına sahiptir. Alanya’nın merkezinde bulunan kale, yüzyıllar boyunca yerleşimin savunmasına katkı sağladığı gibi çeşitli topluluklar için de mesken olarak kullanıldı. İç, orta ve dış kale olmak üzere üç bölümden meydana gelen yapı, aynı zamanda Anadolu kaleleri arasında asırlar boyunca özgünlüğünü kaybetmeden günümüze kadar ulaşması ile birlikte adından bahsettirir.

Hatay Alanya uçak bileti fiyatları

Alanya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Alanya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Alanya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Alanya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Hatay Alanya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı