Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Aydın uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Aydın’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 30 dakikadır.

Kocaeli Aydın uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Aydın’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Aydın Uçak Bileti

Kocaeli Aydın Uçak Bileti

Mis gibi bir doğaya sahip olan Aydın, Ege Bölgesinde yer alır. Göz alıcı sahil kesimleri ile gezginlerine keyifli anlar yaşatan kent; Kuşadası, Söke ve Didim gibi sahil kasabaları ile yaz turizminin önemli merkezlerinden biridir. Yerleşim için yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından uygun görülen Aydın’ın şehir merkezi ise arkeolojik ve etnografik eserlerin doğrultusunda oldukça ilgi çekicidir.

Topraklarının bir kısmı Muğla ilinde yer alan Bafa Gölü, Ege Bölgesinin en büyük gölüdür. Aydın şehir merkezine 90 kilometre uzaklıkta yer alan bölgenin eskiden deniz ile bağlantılı olduğu fakat Menderes Nehrinin biriktirdiği alüvyonlar neticesinde günümüzde iç kesimlere kaydığı görülür. Dağlardan gelen kaynak suları ile beslenen gölün dört tarafı da yemyeşil bir doğa ile çevrilidir. Bafa Gölünün ortasında yer alan irili ufaklı adacıklar şehrin en eski tarihlerine dair antik özellikler bulundurur. Kuş göç yolları üzerinde bulunan bölge aynı zamanda Türkiye’nin önemli kuş gözlem alanlarından biridir. Tam olarak bir tabiat harikası olan kent, doğa sporları için de oldukça elverişlidir.

Kocaeli Aydın uçak bileti fiyatları

Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Aydın uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir otelleri TatilCity.NET’de en uygun fiyatlarla. Ucuz İzmir Otellerinin fiyatlarını görmek için lütfen otel seçin. İzmir Oteller listesi web sitemizde.

İzmir Otelleri


Volley Hotel Izmir İzmir Türkiye

0 görüşler

İzmir’in kalbinin de Alsancak’ta konumlanmış Volley Hotel İzmir, iş, ve eğlence odaklı seyahatlerinizde sizlere ev sahipliği yapıyor. Ulaşım açısından merkezi

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

My Hotel İzmir Türkiye

0 görüşler

My Hotel ,merkezi konumu ve ev sıcaklığında tasarlanmış odalarıyla Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

0 görüşler

Otel odalarının bazıları halı bazıları parke kaplı olup tüm odalarda duşakabin vardır. Aile odaları haricinde 2+2 veya 3+1 konaklamalar da

ortalama fiyatı0TL
SEÇİN
hotel beyt 14 İzmir selçuk

Hedef Beyt İzmir Türkiye

0 görüşler

Hotel Beyt ;İzmir ili Selçuk ilçesi  Efes Antik Kenti yanında Pamucak sahilindedir. Her şey dahil konseptin de hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı300TL
SEÇİN

Kocaeli Aydın uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.