Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Kütahya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 20 dakikadır.

Kocaeli Kütahya uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Kütahya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Kütahya Uçak Bileti

Kocaeli Kütahya Uçak Bileti

Yemyeşil bir doğaya sahip olan Kütahya, Ege Bölgesinde yer alır. Kilometrelerce genişlikteki ormanları ile huzurun adresi olan şehir, aynı zamanda Türkiye’nin çini ve seramik başkentidir. Bu özelliğini şehrin dört bir yanında cömertlikle sergileyen Kütahya, yalnızca kendine özgü mimari eserleri ile oldukça ilgi çekicidir. Yer altından gelen şifalı suyu ile Türkiye’nin önemli kaplıca turizmi merkezlerinden biri olan kent, bu ayrıcalığı ile yıl içinde yüksek oranda turist çeker.

Kütahya şehir merkezine 27 kilometre uzaklıkta olan Frig Vadisi Afyon, Eskişehir ve Kütahya arasındaki toprakları kapsar. 3000 yıllık bir tarihe sahip olan vadi, Avdalas Kalesi ve Ayazini Kilisesi gibi tarihin önemli eserlerine ev sahipli yapar. Şehrin en eski yerleşim yeri olan bölge peri bacaları, farklı dönemlere ait kaya mezarları ve yer altı şehirleri ile çevrili bir tarihle iç içedir. 500 metre uzunluğa sahip Frig Yolu ile ülkemizin en uzun 3. yürüyüş parkuruna sahip olan Frig Vadisi tarihsel, kültürel ve doğal güzellikleri çerçevesinde oldukça ilgi çekici bir bölgedir.

Kocaeli Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kocaeli Kütahya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.