Çok ucuz fiyatlarla Muş Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Zonguldak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 30 dakikadır.

Muş Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’da nerelere gidebiliriz?

Muş Zonguldak Uçak Bileti

Muş Zonguldak Uçak Bileti

Ülkemizin Karadeniz’e kıyısı olan sevimli şehirlerinden Zonguldak, geçmişten beri kuzey ülkeleri ile ticari alışverişin sağlandığı illerden biridir. Bilinen tarihinden beri Türkiye’nin liman şehri olarak adından söz ettiren kent, turizme açık pek çok zengin mirasa sahiptir. Her bir köşesi doğanın en güzel renkleri ile çevrili olan Zonguldak, yemyeşil bir örtü içindedir. Bir tarafı deniz, diğer bir tarafı ormanlarla çevrili olan şehir doğaseverlerin ve spor tutkunlarının es geçmediği noktalardan biridir. Aynı zamanda köklü tarihi boyunca çeşitli uygarlıklara kapılarını açan Zonguldak, birçok beyliğin ve imparatorluğun uzun yıllar boyunca egemenliği altına almak istediği noktalardan biri olarak varlığını sürdürdü. Kent tüm bu özelliklerinin sonucu olarak hem doğal, hem de tarihi pek çok güzelliğe kapılarını açar.

Ereğli ilçe sınırları içinde Ayazma Deresinin kenarında yer alan Cehennemağzı Mağarası, şüphesiz kentin en çok rağbet gören turizm kaynaklarından biridir. Pek çok mitolojik efsanelere konu olan bölge yan yana üç mağaradan meydana gelir. Batılı kaynaklarda Acheron Mağaraları olarak adından bahsettiren bölge, birbirine geçişli koridorlardan ve odalardan oluşur. İlgi çekici bir atmosfere sahip olan Cehennemağzı, aynı zamanda büyük bir inanç ve kültür merkezidir.

Muş Zonguldak uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

Zonguldak Havalimanı Ulaşım

Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak’ta ilk olarak 1999 tarihinde açılan havalimanı, 2002 yılında kapatılmıştır. 2007 yılında tekrar hizmet vermeye başlayan havalimanı, şehir merkezine 8 kilometre mesafede bulunan Çaycuma’ya bağlı Hacılar Köyünde yer alıyor. 500.000 yolcu kapasitesi ile Türkiye’de dilediğiniz noktaya direkt veya aktarmalı uçuşları bulunan Zonguldak Havalimanı, bölgenin ulaşımını oldukça rahatlatıyor.

Zonguldak Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Zonguldak Havalimanından şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Şehir merkezindeki belli noktalardan hareket eden Havaş ile Zonguldak Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden ve ilçelerinden Zonguldak Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

500.000 yolcu kapasiteli Zonguldak Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında yer alan taksileri tercih ederek kısa mesafede yer alan şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Zonguldak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Zonguldak Havalimanına gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Muş Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.