Çok ucuz fiyatlarla Ordu Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Afyon’a  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

Ordu Afyon uçak bileti al!

Sizde Ordu’dan Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ordu Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Ordu Afyon Uçak Bileti

Ordu Afyon Uçak Bileti

Ege Bölgesinde yer alan Afyon, İç Batı ve Anadolu bölgelerini birleştiren bir konuma sahiptir. Ülkemizin Osmanlı dönemine ait en güzel kalıntılarına sahip olan kent aynı zamanda yöresel hayat tarzına da hala hakimdir. Şehrin pek çok yerinde karşımıza çıkan 19. yüzyıl Osmanlı sivil mimarisi ile eskinin karmasını yaşatan Afyon, aynı zamanda tarihi değerleri ile de görülmeye değer pek çok zengin içeriğe sahiptir. Türkiye’nin termal merkezi olarak adından bahsettiren şehir, şifalı suları ile yıl içinde binlerce yerli ve yabancı turistin uğrak adresidir. Aynı zamanda kent yöresine özgü lezzetleri ile de ülkemizin gastronomi merkezlerinden birini temsil eder.

Afyon tarihsel değerleri ile olduğu kadar gerek şehir merkezinde, gerekse ilçelerindeki doğal güzellikleri ile de dikkatleri üzerine çeker. Buna en büyük örneklerden biri ise Eber Gölüdür. Güneyinde Sultan Dağlarının yer aldığı bölge Bolvadin ilçesine bağlıdır. Bir dönem ülkemizin önemli kuş göç yollarından biri olan nokta, Türkiye’nin en büyük 12. gölüdür. En derin yerinin 21 metreyi bulduğu göl, son dönemlerde bakımsızlıktan dolayı pek çok özelliği yitirdi.

Şehrin en görkemli yapısını ifade eden Afyon Kalesi, 225 metre yüksekliğe sahiptir. Afyon’un kalbini ifade eden kale, yüzyıllar boyunca kentte hakimiyetini sağlayan pek çok uygarlığın ayak izlerini taşır.

Ordu Afyon uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.