Çok ucuz fiyatlarla Ordu Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Van’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 20 dakikadır.

Ordu Van uçak bileti al!

Sizde Ordu‘dan Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Ordu Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Ordu Van Uçak Bileti

Ordu Van Uçak Bileti

Tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile Doğu Anadolu’nun en görkemli şehirlerinden biri olan Van, dünya üzerinde yaşayan en eski kentlerden biridir. Tarihsel belleğinin tüm aşamalarına günümüzde büyük ölçüde sahip çıkan şehir yöresine özgü lezzetleri ile de misafirlerini en güzel şekilde ağırlar. Van, tüm bunların yanı sıra tabiat güzellikleri ile de ön plana çıkan yerleşimler arasındadır.

Ülkemizin en büyük Orta Doğu’nun ise ikinci büyük gölü olma özelliği taşıyan Van Gölüne ev sahipliği yapan kent, özellikle bu bölge etrafında şekillenen hareketli şehir hayatı ile dikkatleri üzerine çeker. Van şehir merkezine 60 kilometre uzaklıktaki Gürpınar ilçesinde bulunan Hoşap Kalesi, şehrin gözde mimarilerinden biridir. 1643 yılında inşa edilen kalenin büyük ölçüde günümüze kadar ulaştığı görülür. İçinde çeşitli dönemlere ait sarnıç, mescit, köy evleri ve zindanın yer aldığı yapının özellikle demir kapı kanatları tüm görkemi ile sizi karşılar. Hoşap Kalesinin tarihteki en önemli özelliği ise Türkiye İran kara yolu üzerinde yer almasının stratejik ve ticari sonuçlarıdır. 19. Yüzyılda tamamen terk edilen kale, bu dönemler eşdeğer olarak özelliklerini de yitirdi.

Ordu Van uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Van uçak bileti satın alınabiliyor.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır.

Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Ordu Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.