Çok ucuz fiyatlarla Samsun Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun’dan Batman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 30 dakikadır.

Samsun Batman uçak bileti al!

Sizde Samsun’dan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Samsun Batman Uçak Bileti

Samsun Batman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin turizm şehirlerinden olan Batman, jeopolitik arazi yapısı sonucu bugün çeşitli dönemlerin ve kültürlerin en önemli miraslarından sayılan yerleşkeleri ile göz alıcı bir şehirdir. Şehir merkezinin belirli bölümlerinde ve ilçelerindeki kiliseler, mağaralar, manastırlar ve köprüler ile mimari çeşitliliğe sahip olan Batman, bugün dört mevsim boyunca da yüksek oranda bir turizm kapasitesine sahiptir.

İnsanlığın göçebe yaşamdan yerleşik hayata geçtiği dönemlerde önemli bir yerleşim olarak kurulan Hasankeyf, bugün ülkemizin dikkat çekici turizm destinasyonları arasındadır. Tarihin karanlık çağlarına ait olan yerleşim düz alanlara döşenen künkler ve insan eli ile kayalıklara oyulan mağaralardan meydana gelir. Ülkemizde su medeniyetinin ilk ortaya çıktığı noktalardan olan Hasankeyf’in ne zaman kurulduğu kesin olarak bilinmese de milattan önce 4. yüzyılda Bizans İmparatorluğu tarafından geniş bir şehir yapısı kazandığı görülür.

Tarihsel ve kültürel zenginliği kadar doğal güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Hasankeyf yıllar boyunca önemli bir ilim ve kültür merkezi olarak varlığını korudu. Hasankeyf mağaraları ve ören yeri olmak üzere iki bölüme ayrılan vadi, yalnızca Batman’ın değil; ülkemizin de en önemli zenginliklerinden biridir.

Samsun Batman uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Samsun Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.