Çok ucuz fiyatlarla Sivas Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Van’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Sivas Van uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor.  Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir ve yılın her mevsimi Sivas Van ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Sivas Van Uçak Bileti

Sivas Van Uçak Bileti

Doğu’nun dikkat çeken şehirleri arasında ilk sırlarda gelen Van, birçok açıdan Anadolu kültürü içinde adından sıklıkla bahsettirir. Dünya üzerindeki en eski kentlerden biri olan şehir, ilk dönemlerinde çok fazla uygarlığın çıkış noktası olarak bilinir. Bugüne kadar çeşitli kültürlere kapısını açan merkez tarihsel değerleri ile göze çarpar. Meşhur Van mutfağını tatma imkanı bulacağınız şehir;  kültürel, tarihi ve doğal güzellikleri ile eğlencenin doğru adresidir.

Bölgeye uzun yıllar boyunca hakim olan Urartuların mirasları, şehrin her bir noktasında göze çarpar. Bunların arasında en belirgin olanlardan biri ise Van Kalesidir. Milattan önce 9. yüzyılda Urartu Kralı I. Sarduri tarafından yapılan kale, günümüze kadar büyük ölçüde ulaşmayı başaran yapılardan biridir. Sarp kayalıklar üzerinde heybetli bir görünüme sahip olan kale, aynı zamanda farklı dönemlere ait çivi yazılı kitabelere de sahiptir.

Sivas Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Van uçak bileti satın alınabiliyor.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Sivas Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.