Çok ucuz fiyatlarla Tekirdağ Amasya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Tekirdağ'dan Amasya'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır.

Tekirdağ Amasya uçak bileti al!

Sizde Tekirdağ'dan Amasya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tekirdağ Amasya ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Amasya'da nerelere gidebiliriz?

Tekirdağ Amasya Uçak Bileti 300x196 Tekirdağ Amasya Uçak Bileti

Tekirdağ Amasya Uçak Bileti

Orta Karadeniz Bölgesinde yer alan Amasya, 7500 yıllık geçmişi ile günümüze kadar pek çok uygarlığa ev sahipliği yaptı. Muhteşem bir tarihe egemen olan kent özellikle Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde önemli bir yerleşim merkezi olarak varlığını devam ettirdi. Bu sebeple de şehir bu iki devletin günümüzde önemli mirasları ile göz alıcı bir görüntü oluşturur. Amasya tarihi değerlerinin yanı sıra gerek şehir merkezinde, gerekse ilçelerinde bulunan doğal güzellikle ile de beğeni kazanır.

Milattan önce 302 dönemine ait olan Kral Kaya Mezarları, UNESCO Dünya Mirasları Geçici Listesinde yer alan bir yerleşimdir. Yeşilırmak Vadisi boyunca uzayan mezarların ilk dönemlerinde 21 adet olduğu fakat günümüzde bu sayının oldukça azaldığı bilinir. Çeşitli dönemlere ait anıtsal mezar olma özelliği taşıyan bölge, Amasya seyahati esnasında mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında gelir.

Tekirdağ Amasya uçak bileti fiyatları

Amasya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Amasya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tekirdağ Amasya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı'nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu'da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye'nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tekirdağ Havalimanı içinden de Tekirdağ Amasya uçak bileti satın alınabiliyor.

Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Şehir merkezinden 46 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havayolu servisleridir. Uçak kalkış ve inişlerine göre düzenlenen servisler şehir merkezine ulaşmak adına en kısa yoldur. Toplu taşıma tercih edecekler için otobüsler de yine merkeze kalkmakta ve yolcuları götürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için bir de taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ile şehre kolaylıkla geçebilirsiniz. Şayet kendiniz bir araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan Sima Oto Kiralama ve Avis Oto Kiralama gibi firmalar istenen model ve fiyat aralığında araç temini sağlamaktadır.

Tekirdağ Amasya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.