Çok ucuz fiyatlarla Tekirdağ Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Tekirdağ'dan Elazığ'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 50 dakikadır.

Ucuz değil çok ucuzuz. Ekonomik fiyatlar ile Elazığ otelleri WEB sitemizde yer alıyor. Ucuz tatil fırsatları ile uygun fiyatlı Elazığ uçak bileti için bizi takip edin!

Elazığ Otelleri

Elazığ'da yapılacak şeyler

Elazığ'a gitmek istiyor ama bu güzel şehri tanımıyorsunuz. İşte tam da bu yüzden Elazığ gezilecek yerler almanağı hazırladık.

tatil city

Elazığ ucuz uçak bileti

Tekirdağ Elazığ uçak bileti al!

Sizde Tekirdağ'dan Elazığ'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tekirdağ Elazığ ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Elazığ'da nerelere gidebiliriz?

Tekirdağ Elazığ Uçak Bileti 300x200

Tekirdağ Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu'da yer alan Elazığ yeşil doğasının yanı sıra kültürel ve tarihi özellikleri ile de ön plana çıkan bir kenttir. Tarihin her döneminde önemli bir yerleşim noktası olarak varlığını devam ettiren Elazığ, bugün özellikle halk oyunları, tarihi camileri, barajları, gölleri, mesire yerleri şelaleleri ve mimarileri ile tüm dikkatleri üzerine çeker. İl aynı zamanda son yıllarda Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden biridir.

Türkiye'nin en büyük ikinci yapay gölü olan Keban Baraj Gölü, şehrin önemli sembollerinden biridir. 1965 tarihinde yapımına başlanan baraj özellikle bölgenin su avcılığı ve balık üretimi ile ön plana çıkar. Türk mühendislerinin yaptığı ilk devasa göl olan bölge, Elazığ şehir merkezine 45 kilometre uzaklıktadır. Bugün ülke elektriğinin %8'ini karşılayan barajın etrafı aynı zamanda tabiatı ile de dikkatleri çeker.

Tekirdağ Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tekirdağ Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı'nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu'da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye'nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tekirdağ Havalimanı içinden de Tekirdağ Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet'in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Tekirdağ Elazığ uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.