Çok ucuz fiyatlarla Tekirdağ Konya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ucuz tatil yapmanın doğru adresi TatilCity.NET'te aynı zamanda Tekirdağ'dan Konya'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 45 dakikadır.

Mevlana'nın şehri Konya.. “Gel ne olursan ol yine gel” diyen kültürün başkenti. Konya otelleri, ucuz tatil paketleri ve Konya uçak bileti web sitemizde!..

Konya Otelleri

Konya'da yapılacak şeyler

Osmanlının  başkentine gideceksiniz.. Bilerek gidin!.. Konya gezi rehberi bu amaçla hazırlandı..

tatil city

Konya ucuz uçak bileti

Tekirdağ Konya uçak bileti al!

Sizde Tekirdağ'dan Konya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tekirdağ Konya ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Konya'da nerelere gidebiliriz?

Tekirdağ Konya Uçak Bileti 300x201

Tekirdağ Konya Uçak Bileti

Türkiye'nin yüz ölçümü en büyük şehri olan Konya, Anadolu kentleri arasında tarihi en eskilere dayanan yerleşimler arasındadır. Bugün ülkemizin inanç turizmi noktalarından biri olan Konya, kültürel ve tarihi değerleri ile önemli bir değer taşır.

Mevlana Celaleddin Rumi'nin kabrinin bulunduğu yer olan Mevlana Müzesi, yarattığı hoşgörü ve anlayış felsefesi ile günümüzde dünyanın dört bir köşesinden insana kapılarını açar. 1926'da ziyarete açılan müze Osmanlı döneminden kalan mescit ve semahane gibi pek çok özel yapıya ev sahipliği yapar. Mevlana Müzesi yıl boyunca yerli ve yabancı gezginler tarafından turist akınına uğrar.

Şehrin bir başka önemli mimarisi ise Karatay ilçesinde yer alan Karatay Medresesidir. Selçuklu döneminden günümüze kadar ulaşan en önemli yapılar arasında ilk sıralarda gelen medrese 1955'den bu yana Çini Eserleri Müzesi olarak ziyarete açıktır.

Tekirdağ Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tekirdağ Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı'nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu'da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye'nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tekirdağ Havalimanı içinden de Tekirdağ Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin en büyük illerinden birisi olan Konya'ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi'nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ'ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ'ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı'ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Tekirdağ Konya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.