Çok ucuz fiyatlarla Tekirdağ Malatya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ucuz tatil yapmanın doğru adresi TatilCity.NET'te aynı zamanda Tekirdağ'dan Malatya'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

Tekirdağ Malatya uçak bileti al!

Sizde Tekirdağ'dan Malatya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tekirdağ Malatya ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Malatya'da nerelere gidebiliriz?

Tekirdağ Malatya Uçak Bileti 300x201 Tekirdağ Malatya Uçak Bileti

Tekirdağ Malatya Uçak Bileti

Zengin bir doğal güzelliğe kapılarını açan Malatya, Anadolu'nun kültürel tarzları ile ortaya çıkan noktalarından biridir. Yüzyıllar boyunca ticaretin ve göç olaylarının geçiş güzergahı üzerinde olmasından dolayı farklı uygarlıkların anıları ile çevrili olan Malatya derin bir tarihe ev sahipliği yapar. Kent günümüzde özellikle tabiat güzelliğini simgeleyen şelaleleri ve gölleri ile beğeni kazanır.

Orduzu beldesinde yer alan Arslantepe Ören Yeri, Malatya şehir merkezine 7 kilometre uzaklıktadır. Türkiye'nin en büyük höyüklerinden biri olan bölgede yıllar boyunca ele geçirilen önemli eserler Ankara'da yer alan Anadolu Medeniyetleri Müzesinde ziyaretçileri ile bir araya gelir. Kral Tarhunza ve aslan heykelleri ile ün kazanan höyükte son yıllarda ele geçirilen önemli eserler ise Malatya Müzesinin yapılmasının ardından burada meraklıları ile buluşur.

Tekirdağ Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tekirdağ Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı'nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu'da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye'nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tekirdağ Havalimanı içinden de Tekirdağ Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ'a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Tekirdağ Malatya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.