Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Tekirdağ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 5 dakikadır.

Bodrum Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Tekirdağ bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Bodrum Tekirdağ Uçak Bileti

Bodrum Tekirdağ Uçak Bileti

Bir Trakya şehri olan Tekirdağ, yıllar boyunca yöre halkı tarafından özenle uğraş verilerek elde edilen yöresel lezzetleri ile dikkatleri üzerine toplar. Küçük bir yüz ölçümüne sahip olan şehrin oldukça sevimli bir yüzü vardır. Sahil şeridi ile bulunduğu bölgenin yaz turizmi kapasitesine karşılık veren Tekirdağ; doğal, tarihi ve kültürel güzellikleri ile ilgi çeker.

Marmara Denizine kıyısı olan Şarköy, ödüllü plajları ile ülkemizin en yalın topraklarından biridir. Dokusu bozulmayan plajlara ve doğaya sahip olan şehir, bu yönüyle de Tekirdağ’ın turizmine öncülük eder. Doğaseverlerin ülkemizdeki daimi adreslerinden biri olan Şarköy, ormanlar içinde sular içine girme imkanı tanır. Şarköy ilçesine bağlı Uçmakdere mevki Tekirdağ şehir merkezine 35 kilometre uzaklıktadır. Trakya Bölgesinde yamaç paraşütünün en güzel şekilde yapıldığı nokta olan Uçmakdere, Ganos Dağları üzerinde harika bir seyir zevki sunar. Tekirdağ Yamaç Paraşütü Kulübü desteği ile gerçekleştirilen uçuşlarda profesyonel bir ekip size eşlik eder. Her bir noktası doğanın en güzel renkleri ile çevrili olan Uçmakdere, özellikle yaz aylarında kafa dinlemeniz için ideal bir kaçış noktasıdır.

Bodrum Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu’da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Bodrum Tekirdağ bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.