Uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanan THY ülkemizin ulusal hava taşımacılığını yapan firmadır. Yıllardan beri kaliteli ve güvenilir hizmeti ile günümüzde milyonlara ulaşan önemli bir yolcu ve yük taşımacılığına ev sahipliği yapan Türk Hava Yolları 6 kez üst üste Avrupa’nın en iyi hava yolu seçildi. Yurt içi ve yurt dışında sizi çeşitli turizm destinasyonları ile bir araya getirmeyi amaçlayan firmanın tüm uçuşlarına web sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. THY Antalya uçak bileti için TatilCity.NET ziyaret edebilir ve istediğiniz kriterlere uygun uçak biletini kolaylıkla alabilirsiniz.

Uçak biletinin yanı sıra dünyanın en güzel destinasyonlarında ekonomik tatil ve otel fırsatlarını da sunan TatilCity.NET kampanyalarına yıl boyunca devam ediyor. Bize çağrı merkezimiz ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

THY Antalya Uçak Bileti

THY Antalya Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul