Türkiye’nin tatil turizmi merkezlerinden olan Antalya, yaz aylarının gelişi ile beraber dünyanın dört bir yanından yerli ve yabancı gezginin uğrak noktası haline gelir. Gezilip görülecek yerler bakımından oldukça geniş bir içeriğe sahip olan kent aynı zamanda yediden yetmişe pek çok kişiye hitap etmeyi de başarır. THY Antalya ucuz uçak bileti seçeneği için web sitemizi takip edebilir ve istediğiniz kriterlere en uygun uçak biletini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Dünyanın en güvenilir yolcu ve yük taşımacılığını yapan hava yolu firmalarından olan THY, bugün milyonlarca insanın ulaşımdaki ilk tercihidir. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da pek çok yere uçuş sağlayan firma kaliteli ve ekonomik sistemi ile büyük bir rağbet görür. Türk Hava Yollarının Antalya’ya düzenlediği tüm uçuşları TatilCity.NET üzerinden görüntüleyebilir ve uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.

THY Antalya Ucuz Uçak Bileti

THY Antalya Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul