Türkiye’nin ilk ulusal bayrak taşımacılığını yapan hava yolu şirketi olan THY, bugün yurt içi ve yurt dışında milyonlarca insanın ulaşımını sağlıyor. Günümüzde global anlamda en kaliteli ve öncü firmalar arasında ilk sıralarda gelen THY;  Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyaya sahiptir. 6. kez Avrupa’nın en iyi hava yolu taşımacılığını yapan firması seçilen THY kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmet anlayışının ilk sırasındadır. THY İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’te.

Ülkemizin en gözde turizm kentlerinden olan İzmir, yıl boyunca yerli ve yabancı milyonlarca turistin uğrak noktasıdır. Doğa turizminde öncü olmasının yanı sıra tarihi, kültürel ve gastronomi alanında geniş bir içeriğe sahip olması ile beraber şehir gezilip görülecek yerler bakımından oldukça zengindir.

THY İzmir Uçak Bileti

THY İzmir Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul