Türkiye’nin ilk ulusal bayrak taşıyıcı hava yolu firması olan THY,  bugün global anlamda sağladığı uçuşlar ile dünyanın en gözde hava yolu firmaları arasındadır. Uçuş ağı ve uçak filosu bir hayli geniş olan THY, yıl boyunca milyonlarca kişinin ulaşımdaki tercihidir. Yerel tarzını bugün hala kaybetmeyen güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan İzmir, ülkemizin turizm cennetlerinden biridir. Yıl boyunca dünyanın dört bir yanından gelen binlerce turiste kapılarını açan kente THY’nin düzenlediği tüm uçuşlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kolay arama ekranı sayesinde seçtiğiniz tarih içindeki tüm uçuşları görüntüleyebilir ve uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışında en uygun uçak biletini sizin için bulan TatilCity.NET aynı zamanda ucuz tatil ve otel fırsatları içinde geniş avantajlar sunar.

THY İzmir Ucuz Uçak Bileti

THY İzmir Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul