Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Nevşehir her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 7 saat, 5 dakikadır.

Balıkesir Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Nevşehir‘e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Nevşehir Uçak Bileti

Balıkesir Nevşehir Uçak Bileti

Nevşehir’i ülkemizdeki diğer illerden ayıran yüzey şekilleri oldukça merak uyandırıcı ve ilgi çekicidir. Ülke turizmine büyük katkı sağlayan Kapadokya, dünya çapında da bilinen kültürel bir mirastır. Yıl içinde pek çok turist trafiğine sahne olan şehrin dokusu büyüleyici bir güzelliğe sahiptir.

Peribacaları yanardağ lavlarının akarsular ve rüzgarın etkisiyle aşınmış halidir. Bunun sonucu olarak da derin vadiler ve büyük gövdeli peribacaları ortaya çıkmıştır. Peribacalarının üzerindeki sert şapka kısmı alt tarafa baskı yaparak günümüzdeki halini almayı sağlamıştır. Bu eserlerin renkleri genellikle kızıl veya gridir.Üç Güzeller iki büyük, bir küçük peribacası topluluğudur. Aynı zamanda burası şehrin simgesi halindedir. En güzel fotoğrafları yakalayacağınız Üç Güzeller’i görmeden şehirden ayrılmayın.

Nevşehir Kalesinin 12. Yüzyılda Selçuklular döneminde yapıldığı biliniyor. Bağdat Kervan Yolu’nun güvenliğini sağlamak için yapılan kale, bazalt bir kaya üzerine kurulmuştur. Uçhisar Kalesi ise Kapadokya’nın zirvesinde bulunur. Burası Nevşehir’in en panoramik manzaralı yerlerinden biridir. Birçok kattan oluşan kalenin içindeki odalar oldukça ilgi çekicidir. Odalar ise birbirine koridorlar değişik yapılı tünel ve merdivenler ile bağlanmıştır.

Balıkesir Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Balıkesir Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.