Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Gaziantep’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

Elazığ Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Elazığ Gaziantep Uçak Bileti

Elazığ Gaziantep Uçak Bileti

Yalnızca ülkemizin değil dünyanında en önemli müzelerine kucak açan Gaziantep, ülkemizin turizme en yatkın şehirlerinden biridir. Gaziantep, tarihi dokusu, Gaziantep evleri, kültürü ve eşsiz lezzetleri ile gezmekten son derece keyif alabileceğiniz bir kenttir. Köklü bir tarihe sahip olan şehir, çeşitli medeniyetlere ait antik kentleri ile de dört mevsim boyunca yerli ve yabancı çok sayıda turist ağırlıyor.

Geniş avlulu Gaziantep evleri, şehrin en şirin ve huzur dolu yerlerinden biridir. Osmanlı sivil mimari örneği olan bu evler, dış dünyadan soyutlanan yapılardır. Şehrin dar ve taşlı sokaklarında karşınıza çıkan Gaziantep evleri, genellikle iki veya üç katlı bir mimariye sahiptir. Kentte 500 yıllık bir geleneği devam ettiren Bakırcılar Çarşısı da kente özgü evler gibi yöresel dokuyu yansıtan yapılardır.

Zincirli Bedesten, Hüseyin Paşa Bedesteni ve Kemikli Bedesten şehrin kalbinin attığı noktalardan biridir. 18. yüzyıl mimarisine sahip olan bu eserler, eski dönemlerden beri şehrin alışveriş mekanlarıdır. Turistik ürünler, el sanatı işlemeciliği ve yöresel eşyaların satıldığı pek çok dükkanın yan yana sıralandığı bedestenler, kentin ruhunu anlamanızda son derece yardımcıdır.

Elazığ Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Elazığ Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı