Türk Hava Yolları ile uçmak isteyenlere THY Batman Karaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. En uygun fiyatlarla Karaman uçak bileti bulmak için alternatifi çok olan yerdesiniz.

THY Batman Karaman Uçak Bileti

Bunu biliyor muydunuz?

THY’nin merkezi Atatürk Havalimanında bulunmaktadır.

Batman Karaman uçak bileti fiyatları

İster ucuza uçak bileti arama sistemimizden Karaman uçak biletinizi şimdi satın alın, ister bizi arayın! Senelerdir sektöre hizmet veren Tatil City takımı her koşulda sizlere bilgi vermekten keyif alacaktır.

Batman Hava Durumu

Batman Hava Durumu

Karaman Hava Durumu

Karaman Hava Durumu

Havalimanı Transfer Bilgileri

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve

Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Batman uçak biletini havaalanı içinde de satın alabilirsiniz .

Mersin Havalimanı Ulaşım

Mersin’de henüz aktif olarak bulunan bir havalimanı olmadığından şehre ancak Adana Şakirpaşa Havalimanı kullanılarak gitmek mümkündür. Uçak firmalarının sağladığı servisler ile Adana merkeze gidilebiliyor, Buradan da Mersin’e aktarma yapılıyor. Adana Şakirpaşa Havaalanı Mersin’e 69 km’dir. Ayrıca Tarsus’a da 32 km mesafesi vardır. Bu havalimanından Mersin’a

aktarmalı olarak gidilebilir.

Karaman uçak biletini havaalanı içinde de satın alabilirsiniz .

Önerdiğimiz Yerler