Türk Hava Yolları ile sevdiklerine kavuşmak isteyenlere THY Dalaman Karaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Çok şaşırtıcı fiyatlarla Karaman ekonomik uçak bileti tedarik etmek için en doğru yerdesiniz.

THY Dalaman Karaman Uçak Bileti

Minik bir bilgi :

THY’nin merkezi Atatürk Havalimanında bulunmaktadır.

Dalaman Karaman uçak bileti fiyatları

İster ekonomik uçak bileti arama sistemimizden Karaman uçak biletinizi hemen satın alın, ister bizi arayın! Senelerdir sektöre hizmet eden Tatil City takımı her konuda sizlere çözüm üretmekten keyif alacaktır.

Dalaman Hava Durumu

Dalaman Hava Durumu

Karaman Hava Durumu

Karaman Hava Durumu

Havalimanı Transfer Bilgileri

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dalaman uçak biletini havaalanı içinde de satın alabilirsiniz .

 

Mersin Havalimanı Ulaşım

Mersin’de henüz aktif olarak bulunan bir havalimanı olmadığından şehre ancak Adana Şakirpaşa Havalimanı kullanılarak gitmek mümkündür. Uçak firmalarının sağladığı servisler ile Adana merkeze gidilebiliyor, Buradan da Mersin’e aktarma yapılıyor. Adana Şakirpaşa Havaalanı Mersin’e 69 km’dir. Ayrıca Tarsus’a da 32 km mesafesi vardır. Bu havalimanından Mersin’a aktarmalı olarak gidilebilir.

Karaman uçak biletini havalimanı içinde de bulabilirsiniz.

Önerdiğimiz Yerler