Türk Hava Yolları ile yolculuk yapmak isteyenlere THY Malatya Diyarbakır uçak bileti de TatilCity.NET’de. En şaşırtıcı fiyatlarla Diyarbakır ekonomik uçak bileti satın almak için alternatifi çok olan sitedesiniz.

THY Malatya Diyarbakır Uçak Bileti

Bunu biliyor muydunuz?

THY, Star Alliance üyesidir.

Malatya Diyarbakır uçak bileti fiyatları

İster uçak bileti arama sistemimizden Diyarbakır uçak biletinizi şimdi satın alın, ister bizi arayın! Senelerdir turizm sektörüne hizmet veren Tatil City ekibi her koşulda sizlere çözüm üretmekten keyif alacaktır.

Malatya Hava Durumu

Malatya Hava Durumu

Diyarbakır Hava Durumu

Diyarbakır Hava Durumu

Havalimanı Transfer Bilgileri

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya uçak biletini havalimanı içinde de bulabilirsiniz.

 

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Diyarbakır uçak biletini havaalanı içinde de bulabilirsiniz.

Önerdiğimiz Yerler