Türk Hava Yolları ile uçmak isteyenlere THY Samsun Karaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. En uygun fiyatlarla Karaman uçak bileti satın almak için bol alternatifli adrestesiniz.

THY Samsun Karaman Uçak Bileti

Bunu biliyor muydunuz?

THY’nin merkezi Atatürk Havalimanında bulunmaktadır.

Samsun Karaman ucuz uçak bileti

İster ucuza uçak bileti arama sistemimizden Karaman uçak biletinizi şimdi satın alın, ister bizi arayın! Senelerdir sektöre hizmet veren Tatil City takımı her zaman sizlere yardımcı olmaktan keyif alacaktır.

Samsun Hava Durumu

Samsun Hava Durumu

Karaman Hava Durumu

Karaman Hava Durumu

Havalimanı Transfer Bilgileri

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun uçak biletini havalimanı içinde de satın alabilirsiniz .

 

Mersin Havalimanı Ulaşım

Mersin’de henüz aktif olarak bulunan bir havalimanı olmadığından şehre ancak Adana Şakirpaşa Havalimanı kullanılarak gitmek mümkündür. Uçak firmalarının sağladığı servisler ile Adana merkeze gidilebiliyor, Buradan da Mersin’e aktarma yapılıyor. Adana Şakirpaşa Havaalanı Mersin’e 69 km’dir. Ayrıca Tarsus’a da 32 km mesafesi vardır. Bu havalimanından Mersin’a aktarmalı olarak gidilebilir.

Karaman uçak biletini havaalanı içinde de bulabilirsiniz.

Önerdiğimiz Yerler