Çok ucuz fiyatlarla Alanya Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Alanya’dan Van’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

Alanya Van uçak bileti al!

Sizde Alanya’dan Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Alanya Van ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Alanya Van Uçak Bileti

Alanya Van Uçak Bileti

“Kaleler şehri” olarak tanına Van, Anadolu’nun geçmişten beri en önemli merkezlerinden biri olarak varlığını devam ettirir. Asırlar boyunca farklı uygarlıkların egemenliği altına giren kent, bugün tarihsel süreçleri ve doğal güzellikleri ile Doğu Anadolu’nun parlayan yıldızıdır.

Şehir taşıdığı değerler neticesinde ülkemizin gözde turizm merkezlerinden biridir.

Gevaş ilçesinde yer alan ve yalnızca Van Gölü üzerinde tekneler ile ulaşımın sağlandığı Akdamar Kilisesi Van’da gezilip görülmesi gereken başlıca yapılar arasındadır. Ermeni Kralı tarafından yapılan bu eser ilk dönemlerinde saray kilise olarak hizmet verdi. Muhteşem bir yapının hakim olduğu Akdamar Kilisesi, yıl boyunca yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlar.

Alanya Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Alanya Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze

gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Alanya Van uçak bileti satın alınabiliyor.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır.

Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Alanya Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.