Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Ağrı’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 25 saat 40 dakikadır.

Erzincan Ağrı uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Ağrı’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzincan Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Erzincan Ağrı Uçak Bileti

Erzincan Ağrı Uçak Bileti

Ülkemizin en soğuk şehirlerinden biri olan Ağrı, Doğu Anadolu’da yer alan bir kenttir. Turizm açısından oldukça fazla ilgi çeken şehir, ülkemizin en büyük dağı olan, Ağrı Dağına ev sahipliği yapar.

Şehrin önemli bir ilçesi olan Diyadin’de bulunan Meya (Günbuldü) Mağarası, ülkemizin oldukça eski tarihlerine dayanan yerleşim merkezlerinden biridir. Sarp kayalıkların içine oyularak yapılan oda, kapı ve pencerelerden oluşan mağara, tarihsel bir değere sahip olmasının yanı sıra barındırdığı ibadethane ve tapınakları ile birlikte inanç turizmine de hitap eden bir yerleşkedir.

Hallaç Köyünün eteklerinde yer alan küçük Ağrı Dağının içinde bulunan Buz Mağarası, bölgenin önemli turizm merkezlerinden biridir. Nuh’un Gemisi’nin karaya vurduğu yer olarak bilinen Ağrı Dağı,  kutsal kitaplarda adı zikredilen bir bölgedir. Çeşitli zirvelere sahip olan dağ, ülkemizin önemli simgeleri arasında yer alır.

1784 yılında yapımı tamamlanan İshak Paşa Sarayı, İstanbul’da yer alan Topkapı Sarayından sonra ülkemizin en büyük ikinci yapısıdır. Hem tarihsel, hem de mimari açıdan oldukça ilgi çeken İshak Paşa Sarayı, bölgenin önemli turizm merkezlerinden biridir.

Erzincan Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Ağrı uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı