Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Erzincan’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 5 dakikadır.

Erzurum Erzincan uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Erzincan Uçak Bileti

Erzurum Erzincan Uçak Bileti

M. Ö. 1050’li yıllarda Hitit ve Urartulara ev sahipliği yapan Erzincan Türkiye’de birinci dereceden deprem kuşağı üzerinde yer alır. Şehrin günümüze dek küçük veya büyük çok sayıda sarsıntı atlattığı bilinir. Bu sarsıntılara rağmen kentte yer alan ve uzun yıllara dayanan tarihi yapıları zarar görmedi.

Dünyanın en büyük ve görkemli kanyonları arasında olan Karanlık Kanyon, Kemaliye ilçesinde yer alır. Sarp kayalıklar arasında yer alan kanyon, Erzincan’ın doğal güzellikleri arasındadır. Çok sayıda doğa sporu yapılan kanyon, Türkiye’nin en adrenalin dolu kaya tırmanışı bölgeleri arasındadır. Kentin doğal güzellikleri arasında bulunan Kadıgölü’de Kemaliye ilçesinde bulunur. Bölgenin eski tarihinde farklı uygarlıklar tarafından şehrin elektrik ihtiyacı için kullanılan Kadıgölü, rakımı oldukça yüksek sarp kayalıklar arasından gelen yeraltı suyudur.

Ülkemizin birçok yerinde bulunan termal su kaynakları Erzincan’da da kendini gösterir. Erzincan Ilıcası 33 derecelik ısısı ile pek çok hastalığa iyi gelir. 12 adet kapalı havuzu bulunan ılıcanın etrafında konaklamak için çok sayıda otel ve pansiyonda bulunur. Erzincan Ilıcası’nın romatizma, kalp damar hastalıkları ve cilt hastalıklarına şifa olduğu bilinir.

Erzurum Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken

Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Erzurum Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı