Çok ucuz fiyatlarla Muş Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Trabzon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

Muş Trabzon uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Muş Trabzon Uçak Bileti

Muş Trabzon Uçak Bileti

Zengin orman örtüsüne sahip olan Trabzon, Karadeniz Bölgesinin doğal güzelliği ile dillere destan şehirlerinden biridir. Eşsiz doğası ile nefes kesen şehir, tabiatı ve tarihi güzellikleri ile dört mevsim boyunca da misafirlerini en güzel şekilde ağırlar. Karadeniz mutfağına özgü pek çok lezzeti ziyaretçileri ile buluşturan Trabzon, daha önce tatma fırsatı yakalayamadığınız pek çok yemeği sizinle tanıştırır. Şehir 4000 yıllık geçmişinde büyük imparatorluklara ev sahipliği yapması ile bilinir. Pek çok manastır, kilise, çeşitli dinlere ait ibadethane ile karşılaşma imkanınızın olduğu Trabzon, ülkemizde sıklıkla tercih edilen tatil rotalarından biridir.

Yapımının ilk yıllarında ve Mustafa Kemal’in şehri ziyareti esnasında Trabzon Müzesi olarak kullanılan köşk, Atatürk’ün buraya hayran olması ile birlikte Mustafa Kemal’e hediye edildi. Atatürk’ün vefatından sonra yeniden müzeye dönüştürülen yapı, yemyeşil ormanlar ve çeşitli ağaç türleri arasında muhteşem mimarisi bir o kadar gösterişlidir. Avrupa ve Rönesans etkilerine hakim olan yapının özellikle taş işçiliği benzersiz bir üsluptadır. İç kısımlarda Bağdadi tarzının görüldüğü binada o dönemde Atatürk tarafından kullanılan kıyafet, eşya ve tablolar varlığını hala korur.

Muş Trabzon uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Muş Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.