Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 15 dakikadır.

Nevşehir Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Balıkesir Uçak Bileti

Nevşehir Balıkesir Uçak Bileti

Her köşesinde ayrı bir güzelliğe sahip olan Balıkesir, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir. Gerek sahil kesimi, gerekse iç kesimlerindeki antik değerleri ile dikkatleri üzerine çeken kent, özellikle yaz turizminin başkentleri arasındadır. Ülkemizin en güzel adalarına ev sahipliği yapan Balıkesir, bahar ve yaz aylarında hareketlilik kazanan şehir ve eğlence hayatı ile de misafirlerine keyifli bir tatil keyfi sunar. Aynı zamanda Kaz Dağları eteklerine kurulu olması sonucu dört mevsim boyunca da tabiatın en güzel renklerine hakimdir.

Antik Çağdan beri yaşamın devam ettiği Kapıdağı Yarımadası, Erdek ve Bandırma Körfezleri arasındadır. Erdek’ten başlayan sahil yolu boyunca etrafı keşfedilebilecek bir yolculuk sonucu ulaşımın sağlandığı bölge pek çok doğal güzelliği keşfedebileceğiniz noktalardan biridir. Yüzyıllar boyunca deniz ve akarsular tarafından taşınarak toprak tarafından birleşen yarımada eski dönemlerinde “Kyzikos” olarak adlandırıldı. Ormanın ve denizin bir arada şahane bir görselliğine sahip olan Kapıdağı,  doğaseverlerin ilgisini çeken turizm noktalarından biridir.

Kapıdağ eteklerinde Bandırma ve Erdek kara yolunun geçtiği yerde bulunan Kyzikos Antik Kenti, Anadolu’ya ilk yerleşen kavimlerin göç noktalarından biridir. Günümüzde farklı çağlara ait ayak izlerine sahip olan antik kent, karanlık çağları aydınlatır niteliktedir.

Nevşehir Balıkesir uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Nevşehir Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.