Çok ucuz fiyatlarla Rize Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Dalaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 30 dakikadır.

Rize Dalaman uçak bileti al!

Sizde Rize’den Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Rize Dalaman Uçak Bileti

Rize Dalaman Uçak Bileti

Muğla’nın en dikkat çekici ilçelerinden biri olarak karşımıza çıkan Dalaman; deniz, kum ve güneş üçlüsünün keyfini en güzel şekilde çıkarabileceğiniz yerlerden biridir. Yıl boyunca şahane bir tabiata ev sahipliği yapan şehir, tertemiz sahilleri ve cennet koyları ile görülmeye değer bir profil çizer. Aynı zamanda Dalaman, antik dönemler açısından da zengin bir atmosfere sahiptir.

Fethiye ve Marmaris arasında kalan Dalaman Çayı, ülkemizin en iyi rafting parkurları arasındadır. Adrenalin tutkunlarının Dalaman’daki ilk adreslerinden biri olan çay, 229 kilometre uzunluğuna sahiptir. Amatör ve profesyonellere ayrılan çeşitli pistlere sahip olan bölge dört mevsim boyunca da yerli ve yabancı turist oranının yüksek olduğu yerdir.

Bölge genel olarak tarihsel açıdan Likya döneminin en sabit yerleşimlerinden biridir. Bu özelliği ile beraber uygarlığın temel bağlantılarına da ev sahipliği yapar. Arkeolojik keşfe ve antik dönemlere meraklılar içinde kentteki en doğru adreslerden biri Tlos Antik Kentidir. Günümüzde hala büyük bir ölçüde sağlamlık gösteren antik kent, Yaka Köyü sınırlarında yer alır. Likya’nın önemli medeniyetleri arasında kendini gösteren antik kent özellikle eşsiz güzellikteki kral mezarları ile dikkat çeker.

Rize Dalaman uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Rize Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.