Çok ucuz fiyatlarla Şırnak Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şırnak’dan Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 50 dakikadır.

Şırnak Sinop uçak bileti al!

Sizde Şırnak’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şırnak Sinop ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Sinop’da nerelere gidebiliriz?

Şırnak Sinop Uçak Bileti

Şırnak Sinop Uçak Bileti

İnceburun ile Türkiye’nin en kuzey noktasını oluşturan Sinop, Karadeniz Bölgesinin öne çıkan şehridir. Yüzyıllar önce koloni topluluğu tarafından kurulan yerleşim etnik açıdan çeşitli uygarlıkların izlerini taşır. Şehir merkezinin yanı sıra ilçelerinde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ile de dikkat çekmeyi başaran Sinop, ülkemizin yaz turizmi konusunda öne çıkan şehridir.

Ayancık ilçesine 40 kilometre uzaklıkta yer alan İnaltı Mağarası, İnaltı köyündedir. Doğal çevrenin güzelliğinin yanında, çeşitli dönemlere dayanan oluşumları ve damlataşları ile ilgi uyandıran mağarada 1995 yılında incelemeler yapılmaya başlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından çeşitli çevre düzenlemeleri sonucunda 2001 tarihinde turizme kazandırılan mağaranın 50 metre altına kadar araçla inilebildiği gibi devamında ise yaya olarak devam etmeniz gerekir.

Şırnak Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şırnak Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunmakta olup merkeze 9 km mesafededir. İç hat seferleri aktif olarak devam eden havalimanına ulaşma ya da havalimanından merkeze geçmenin pek çok alternatif yolu bulunuyor. Havalimanında ayrıca otopark hizmeti verilmekte olup şayet özel aracınız varsa park etme imkanına da sahipsiniz.

Şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi ya da toplu taşıma araçlarından faydalanabilmekte.

Taksi

Şehir merkezine gitmek için en hızlı yol taksi olacaktır. Şırnak trafik itibarı ile yoğunluğu gayet az olan bir il. Bu sebeple şehir merkezine herhangi bir trafik sorunu yaşamadan kolaylıkla varabilirsiniz.

Otobüs

Eğer toplu taşıma kullanmak isterseniz terminal binasının hemen yakınında otobüs duraklarını görebilirsiniz. Buradan günün hemen hemen her saatinde şehir merkezine giden otobüs bulmanız mümkün. Taksiye göre daha hesaplı olan otobüsler ile Şırnak merkeze kolaylıkla gidebilirsiniz.

Şırnak Havalimanı içinden de Şırnak Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Şırnak Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.