Çok ucuz fiyatlarla Tokat Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Tokat’tan Malatya’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

Tokat Malatya uçak bileti al!

Sizde Tokat’tan Malatya’ya  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tokat Malatya ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Tokat Malatya Uçak Bileti

Tokat Malatya Uçak Bileti

Anadolu’nun pek çok şehri ilk çağlara kadar dayanması itibarıyla bugün zengin bir tarihsel mirası barındırır. Bunlara örnek kentlerden biri ise Malatya’dır. Kayısı diyarı, günümüzde yoğun kültürel ve tarihi değerleri ile özellikle tarihseverlerin ilgi odağıdır. Gastronomi adına geniş bir mutfağa sahip olan Malatya, aynı zamanda tüm bu özelliklerini gölgede bırakan doğal güzellikleri ile de gezginlerinden tam not almayı başarır.

Malatya şehir merkezine 7 kilometre uzaklıktaki Orduzu beldesinde yer alan Arslantepe Höyüğü bugün şehrin bilinen turizm merkezlerinden biridir. Yüzyıllar boyunca süregelen bir yaşamın kalıntılarını saklayan höyük, aynı zamanda ülkemizin en eski ve büyük höyüklerinden biridir.

Akçadağ ilçesi Levent Köyü sınırlarındaki Levent Vadisi, Türkiye’de adrenalin tutkunlarının yıl boyunca rağbet gösterdiği merkezler arasındadır. Son yıllarda artan kaya tırmanışı, trekking, yamaç paraşütü gibi turizm faaliyetlerinin önemli bir kapısı haline dönüşen vadi, yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi odağı olmayı başarır.

Tokat Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tokat Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tokat Havalimanı içinden de Tokat Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen

belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Tokat Malatya uçak bileti web sitemizde çok ucuz!