Milyonlara ulaşan yolcu taşıma kapasitesine sahip THY, ülkemizin ulusal bazlı bayrak taşıyıcı tek hava yolu şirketidir. Binlerce insana iş istihdamı sağlayan firma, bugün ülkemizin yanı sıra dünyanın çeşitli şehirlerine uçuş sağlar. Yurt içi ve yurt dışında oldukça geniş bir uçuş ağına sahip olan THY, kaliteli, güvenilir ve konforlu hava ulaşımının öncüsüdür. Bugün halihazırda dünyanın en yüksek uçak filolarından birine sahip olan firmanın tüm uçuşlarını web sitemiz üzerinden kolay arama ekranı ile görüntüleyebilirsiniz. THY ucuz İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’te sizinle.

Türkiye’nin en çok rağbet gören turizm destinasyonlarından olan İzmir gerek şehir merkezi, gerekse ilçeleri ile birbirinden cezbedici noktalara sahiptir. Yıl boyunca yerli ve yabancı turistin daimi olarak kendini gösterdiği kente THY gün boyunca farklı saatlerde uçuşlar düzenler. En uygun uçak biletini bulabileceğiniz web sitemizde kolaylıkla biletinizi alabilirsiniz.

THY Ucuz İzmir Uçak Bileti

THY Ucuz İzmir Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul