Çok ucuz fiyatlarla Tokat Artvin uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Tokat'tan Artvin'e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 55 dakikadır.

Bütçe dostu fiyatlı Artvin otelleri de TatilCity.NET‘de. Ucuz tatil fırsatları, çok ekonomik Artvin uçak bileti web sitemizde!

Artvin Otelleri

Artvin'de yapılacak şeyler

Artvin'e gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Artvin'de Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Artvin gezilecek yerler hazırladık.

tatil city

Artvin ucuz uçak bileti

Tokat Artvin uçak bileti al!

Sizde Tokat'tan Artvin'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tokat Artvin ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Artvin'de nerelere gidebiliriz?

Tokat Artvin Uçak Bileti 300x200

Tokat Artvin Uçak Bileti

Dünya üzerinde görebileceğiniz en yeşil şehirlerden biri olan Artvin, ülkemizin kendine müstesna illerinden biridir. Doğu Karadeniz sınırı olan kent, Gürcistan ile komşumuzdur. Her bir toprağı tabiatın en güzel renklerini taşıyan muhteşem güzellikteki ormanları, yaylaları, gölleri ve şelaleleri ile çevrili olan Artvin, yıl boyunca doğaseverlerin Türkiye'deki daimi adresidir. Karadeniz mutfağına özgü tatları ile misafirlerine farklı lezzetler sunan kent, aynı zamanda kültürel tarzı ile de beğeni kazanır.

Artvin'de tarihe tanıklık eden yapılardan biri Dolishane Kilisesidir. Artvin'e bağlı Hamamlı Köyü sınırlarında yer alan Dolishane, ilk olarak manastır amacı ile inşa edildi. Ardından bölgenin İslamiyete yakın durması sonucu camiye çevrildi. Dönemin özelliklerini yansıtan bir güneş saatinin yer aldığı yapı, kendine özgü sadeliği ile bugün görülmeye değer eserler arasındadır. Kiliseye şehrin rengini taşıyan yeşillikler arasından gitmek isteyenler Şavşat yolunun Berta Köprüsü civarından 6 kilometrelik bir yolculuk sonrası ulaşabilir.

Tokat Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tokat Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı'na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Tokat Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tokat Havalimanı içinden de Tokat Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Tokat Artvin uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.