Çok ucuz fiyatlarla Tokat Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Tokat'tan Elazığ'a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 50 dakikadır.

Tokat Elazığ uçak bileti al!

Sizde Tokat'tan Elazığ'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tokat Elazığ ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Elazığ'da nerelere gidebiliriz?

Tokat Elazığ Uçak Bileti 300x200 Tokat Elazığ Uçak Bileti

Tokat Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin Yukarı Fırat bölümündeki Elazığ, bugün asırlar boyunca sahip çıktığı ananeleri, şehrin kültürel tarzları, doğası, camileri, kiliseleri, müzeleri ile önemli bir değere sahiptir. Yılın dört mevsimi görülmeye değer pek çok turizm noktasına sahip olan kent, aynı zamanda ülkemizin önemli kaplıca merkezlerinden biridir.

Karakoçan ilçesine 18 kilometre uzaklıkta olan Golan Kaplıcaları, Peri Nehri üzerindedir. Yılın her ayı yüksek oranlarda rağbet gören bu şifalı suların pek çok hastalığa iyi geldiği bilinir. Doğu Anadolu'nun ve Türkiye'nin gözde turizm merkezleri arasında olan kaplıca merkezinin etrafında konaklamak için çeşitli alternatifler de mevcuttur.

Yaz ve kış bambaşka bir güzelliğe kendini teslim eden Hazar Gölüne karşı muhteşem bir kayak keyfi sunan Hazarbaba Kayak Merkezi, şehir merkezine 30 kilometre uzaklıktadır. Kış aylarında yoğun oranda rağbet gören kayak merkezi, bugün insanların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir potansiyele sahip olması ile de tam puan alır.

Tokat Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tokat Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı'na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Tokat Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tokat Havalimanı içinden de Tokat Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet'in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Tokat Elazığ uçak bileti web sitemizde çok ucuz!