Çok ucuz fiyatlarla Tokat Giresun uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Tokat'tan Giresun'a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

Tokat Giresun uçak bileti al!

Sizde Tokat'tan Giresun'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tokat Giresun ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Giresun'da nerelere gidebiliriz?

Tokat Giresun Uçak Bileti 300x200 Tokat Giresun Uçak Bileti

Tokat Giresun Uçak Bileti

Yeşille mavinin bir araya geldiği Giresun, kendine özgü kültürü ile bugün seyahatseverlere oldukça eğlenceli bir turizm rotasıdır. Karadeniz lehçesinin farklı şekillerini duyabileceğiniz kent, aynı zamanda yöresine özgü lezzetleri ile de beğeni kazanır. Tarihinin 4000 yıl öncesine kadar gittiği bilinen Giresun, ayrıca Karadeniz'de tek yaşanılabilir ada olan Giresun Adasına da ev sahipliği yapar.

Pontus Kralı 1. Farnakes tarafından milattan sonra 2. yüzyılda inşa edilen Giresun Kalesi, iç ve dış kale olarak ikiye ayrılan bölümlere sahiptir. İç kısmı günümüzde hala ayakta kalan yapının dış kesimlerinin yalnızca kalıntılarının ulaştığı görülür. Antik kaynaklarda “Bronz Duvarlı Kale” olarak adından bahsettiren yapı, çoklu kültürün günümüze kadar ulaştırmayı başardığı eserler arasındadır. Tarihseverler için ideal bir nokta olan Giresun Kalesi, köklü belleği, taşıdığı kalıntılar ve manevi değerleri ile görmek isteyebileceğiniz yapılar arasındadır.

Tokat Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tokat Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı'na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Tokat Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tokat Havalimanı içinden de Tokat Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Tokat Giresun uçak bileti web sitemizde çok ucuz!