Çok ucuz fiyatlarla Malatya Tokat uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Tokat’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 40 dakikadır.

Malatya Tokat uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Tokat’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Tokat Uçak Bileti

Malatya Tokat Uçak Bileti

Birçok medeniyetin izlerini günümüzde her bir köşesinde barındıran Tokat, Anadolu’nun etnik mimarisini sergileyen başlıca şehirlerden biridir. Yemyeşil bir örtü ile kaplı olan şehrin tarihi oldukça eskilere dayanır. Antik Bizans döneminde adından ”Komano” olarak bahsettiren yerleşim, sonraki dönemlerde ”Dokia” ve ”Evdoksia” adlarını taşıdı. Tarihsel ve kültürel bütünlüğü kadar; gerek şehir merkezinde, gerekse çevre ilçelerindeki doğal güzellikleri ile de ön plana çıkan şehir, Türk İslam mimarileri ile büyük ilgi toplar.

Tokat şehir merkezine 28 kilometre uzaklıktaki Ballıca Mağarası, dünyanın 8. harikası olarak nitelendirilir. Ballıca Köyü sınırlarında bulunan mağara, Pazar ilçesine 5 kilometre uzaklıktaki İndere Vadisi yamaçlarındadır. Dünyada eşine oldukça az rastlanan bir ambiyansa sahip olan Ballıca Mağarası, 1180 metre rakıma sahiptir. Oluşumu yaklaşık olarak 3,5 milyon yıl süren mağaranın içinde çöküntü sonucu oluşan şekiller göz çarpar. Kademeli salonların birbirine geçişleri bulunan odalara bağlanması ile macera dolu bir yolculuğa çıkmanızı sağlayan bölge, ülkemizde daha önce görülmeyen dikit ve sarkıtları ile görenleri kendine hayran bırakır. Ballıca Mağarası, şehrin turizm kapasitesini artıran başlıca noktadır.

Malatya Tokat uçak bileti fiyatları

Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Tokat uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen

belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Malatya Tokat uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.