Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Tokat uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Tokat’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

Nevşehir Tokat uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Tokat’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat’da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Tokat Uçak Bileti

Nevşehir Tokat Uçak Bileti

Barındırdığı tarihi ile pek çok medeniyete ev sahipliği yapma imkanı yakalayan Tokat, Anadolu’nun tarihsel süreçlerine yakından tanık olan bir şehirdir. Özellikle eski dönemlerinde ticaretin yoğun olduğu bölgelere geçiş güzergahında yer almasının sonucu olarak bugün çok sayıda kervansaraya, eski ticaret hanlarına sahip olan kent zengin bir içerik sunar. Antik Bizans döneminde adından “Komano” olarak bahsettiren Tokat, özellikle tarihseverler açısından ilgi çekicidir. Aynı zamanda şehir, kaplıca merkezi olması ve doğal güzellikleri bakımından da misafirlerini memnun kılar.

Ülkemizin önemli turizm kapasitesine kucak açan Ballıca Mağarası, şehrin doğal sembollerinden biri olarak karşımıza çıkar. İçinde bambaşka bir dünyaya kapılarını açan atmosferin hakim olduğu mağara, dünyanın en görkemli oluşumlarından biridir. Çok fazla bölüme sahip olduğu bilinen bölgenin günümüzde yalnızca 8 salonu ziyarete açıktır. Katmanlar halinde meydana gelen Ballıca; devasa sarkıtlar, dikitler, soğan sarkıtları ile görenleri hayrete düşürecek bir gizem taşır. Zaman içinde çöküntü haline gelen pek çok salonların farklı odalara geçişinden oluşan mağara, Tokat gezisi sırasında şehirde görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Bu cazibe merkezi şehir merkezine 26 kilometre uzaklıktadır.

Nevşehir Tokat uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Nevşehir Tokat uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.