Çok ucuz fiyatlarla Tokat Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Tokat’tan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 45 dakikadır.

Tokat Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Tokat’tan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tokat Çanakkale ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Tokat Çanakkale Uçak Bileti

Tokat Çanakkale Uçak Bileti

Osmanlı, Bizans ve Roma medeniyetlerinin uzun yıllar boyunca egemenliği altına aldığı Çanakkale, ülkemizin en güzel köşelerinden biridir. Muhteşem güzellikteki doğası ile görenleri kendine hayran bırakan Çanakkale aynı zamanda mavi ödüllü plajları, koyları ve milli parkları ile görülmeye değerdir.

İlyada ve Odysseia destanının yazarı Homeros’un ilham aldığı yer olan Truva Antik Kenti şehrin önemli sembollerinden biridir. Çanakkale’nin dünyaya açılmasına vesile olan antik kent 3500 sene öncesine dayanır. Dünya Kültür Mirasları listesine adını yazdıran antik kent, bugün şehrin simgesidir.

1915 Deniz ve Kara Savaşları hakkında bilgi veren Çanakkale Deniz Müzesi, ülkemizin ilk deniz müzelerinden biridir. İçinde deniz savaşlarına dair çok fazla kalıntıya ev sahipliği yapan müze, ülkemizin önemli değerlerinden biridir. İçinde Nusret Mayın Gemisi, Resim ve Fotoğraf Galerisi bölümlerinin olduğu merkezde aynı zamanda hediyelik eşya bölümüne de sahiptir.

Tokat Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tokat Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tokat Havalimanı içinden de Tokat Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Tokat Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.