Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Bursa uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon'dan Bursa'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 50 dakikadır.

En uygun fiyatlar ile Bursa otelleri de buluyoruz. Ayrıca Bursa uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!

Bursa Otelleri

Beceren hotel 1 e1539340049917

Beceren Otel Bursa Türkiye

0 görüşler

Beceren Otel; Bursa Uludağ'da olan otel bursa şehir merkezine 32 km measfededir. 1. Oteller bölgesinde bulunan Beceren Otel, Bursa şehir merkezine sadece 35 Km, Mudanya hızlı feribot iskelesine 60 Km. İstanbul Şehir merkezine ise 190 km mesafededir.

ortalama fiyatı480TL SEÇİN
Uludag uslan hotel 21 e1539427608324 500x300 10% İndirim

Uslan Hotel Bursa Türkiye

0 görüşler

Uslan Hotel; 1750-2543 arası rakımlı Uludağ 1.bölge girişinde yer  alan tesis, Bursa'ya 35 km,İstanbul 'a 260 km, Atatürk havalimanı'na 152 km uzaklıktadır.Toplam 52 odası ,160 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı620TL SEÇİN

Bursa'da yapılacak şeyler

Yeşil Bursa'ya gitmek isteyenler, sizler için Bursa gezi rehberi hazırladık.

tatil city

Bursa ucuz uçak bileti

Trabzon Bursa uçak bileti al!

Sizde Trabzon'dan Bursa'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Bursa ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Bursa'da  nerelere gidebiliriz?

Trabzon Bursa Uçak Bileti 300x199

Trabzon Bursa Uçak Bileti

Tarihsel süreçler bakımından zengin bir dönem geçiren Bursa; bugün karakteristik yapıdaki mimarileri, Osmanlı döneminin geleneğini yansıtan ilk yapıları, dokusu bozulmayan köyleri, yıl boyunca sosyal olan şehir hayatı ile tam bir cazibe merkezidir.

Çok ayaklı cami yapısının ülkedeki en belirgin örneklerden olan Bursa Ulu Cami, şehrin sembolik olarak en önemli yapısıdır. 19. yüzyılın ikinci yarısından itibaren yapımına başlanan cami, aradaki uzun yıllar boyunca aktif olarak ibadet merkezi olarak kullanıldı. Olağanüstü bir mimariye sahip olan yapının duvarlarında hat sanatının özgün örnekleri günümüzde hala göz alıcıdır.

1961 yılında Türkiye'nin ilk milli parklarından biri olarak seçilen Uludağ Kayak Merkezi, kış aylarında yerli ve yabancı pek çok turistin daimi adresidir. Ülkemizin en gözde kayak merkezlerinin başında gelen Uludağ, aynı zamanda dünya üzerindeki en güzel kayak pistlerinden biridir.

Trabzon Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı'ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü'ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa'ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik'e yakın olduğundan buradan İznik'e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya'ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş'a ve Bursa'dan Armutlu'ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa'nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç'e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer'den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Trabzon Bursa uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.