Çok ucuz fiyatlarla Alanya Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Alanya’dan Trabzon’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 50 dakikadır.

Alanya Trabzon uçak bileti al!

Sizde Alanya’dan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Alanya Trabzon ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Alanya Trabzon Uçak Bileti

Alanya Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz’in en güzel noktalarından olan Trabzon, muhteşem doğası ile etkileyici manzaralara ev sahipliği yapar. Kültürel ve tarihi anlamda bölgenin tüm özelliklerine ev sahipliği yapan kent, ülkemizin sıklıkla tercih edilen yayla turizmi merkezlerinden biridir.

Uzun yıllar boyunca Rum imparatorluğu hakimiyeti altında kalan Trabzon, özellikle bu döneme ait mimari yapıları ile şehrin pek çok yerinde otantik bir hava yansıtır. Tüm bunların yanı sıra il, markalaşan yemekleri ile beraber ülkemizin gastronomi anlamında öne çıkan merkezleri arasında yerini alır.

Gezilip görülecek pek çok içeriğe sahip olan kente yaz aylarında seyahat edecekseniz uğramanız gereken yerlerin başında Uzungöl gelir. Olağanüstü tabiatı karşısında görenler üzerinde hayranlık uyandıran bölge yöresel yemekleri, etkileyici manzaraları ve doğa sporlarına yatkın coğrafyası ile beğeni kazanır.

Alanya Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Alanya Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Alanya Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Alanya Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.