Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Trabzon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 30 dakikadır.

Bodrum Trabzon uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Trabzon bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Bodrum Trabzon Uçak Bileti

Bodrum Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz’in en belirgin şehirlerinden biri olan Trabzon; sahilleri, yemyeşil doğası, gölleri ve yaylaları ile insanları cezbeder. Türkiye’de yeşil ve mavinin buluştuğu en güzel şehirlerden biri olarak karşımıza çıkan Trabzon, tabiatı ile olduğu kadar, tarihsel süreçleri ile de ilgi çekicidir. Uzun yıllar boyunca Pontus Rum’n egemenliği altında kalan şehir günümüzde hala bu döneme ait izleri büyük bir özenle korur.

Rum ve Ortaçağ dönemlerine başkentlik eden şehir görkemli yapıları ile tarihseverlerin ilgi odağıdır. 2. yüzyılda inşa edilen ve uzun bir dönem bölge halkının en önemli ibadet merkezi olarak kullanılan Ayasofya, Fatih Sultan Mehmet’in şehri fethetmesinin ardından İslami motiflerle beraber camiye çevrildi. Uzun yıllardır varlığını devam ettiren yapı, I. Dünya Savaşı esnasında hastane ve depo alanı olarak hizmet verdi. Şehrin karanlık çağlarına kadar uzanan tarihine ev sahipliği yapan Ayasofya, 1964 yılında müzeye çevrildi. Çeşitli dinlerin peygamberlerini de konu alan yapısı ile bugün aynı zamanda şehrin en önemli inanç turizmi mekanlarından biri olan Ayasofya Müzesi yerli ve yabancı turistlerin Trabzon’da mutlaka görmek isteyeceği noktalardan biridir.

Bodrum Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Bodrum Trabzon bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.