Çok ucuz fiyatlarla Giresun Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Trabzon’a haftada beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 25 dakikadır.

Giresun Trabzon uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Trabzon Uçak Bileti

Giresun Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz şehirleri arasında adını sıklıkla duyuran Trabzon, Türkiye’de kültür, doğa ve tarih turlarının vazgeçilmez adresidir. Gerek şehir merkezinde, gerekse ilçelerinde yer alan doğal ve tarihi güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan kent, yayla turizminin de oldukça yaygın olduğu bir noktadır. Karadeniz’in geniş yelpazeli damak tadının tanıtıldığı restoranlar ile  muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan kent, dört mevsim boyunca da gezmeye elverişlidir.

Yapım tarihi tam olarak bilinmeyen Vazelon Manastırı, milattan önceki dönemlere aittir. Rivayete göre İncil’deki Vaftizci Yahya Peygamber’e adandığı bilinen yapı, sarp kayalıklar üzerine kuruludur. Şehrin önde gelen turizm alanlarından biri olan manastır, yüzyıllar boyunca farklı kültürler ve dinler tarafından çeşitli amaçlar için kullanıldı. Vazelon’un yanı sıra Peristera Manastırı da Trabzon’un önemli mirasları arasındadır.

Bölgede meydana gelen heyelan sonucu dere yatağının kapanması ile oluşan Uzungöl, Trabzon’un en gözde bölgelerinden biridir. Sık ormanlar ile örülü olan Uzungöl, doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini büyüleyen bir görünüme sahiptir. Bölgede trekking ve bisiklet turu için özel bölümler bulunur.

Giresun Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Giresun Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı