Çok ucuz fiyatlarla Kars Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Trabzon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 50 dakikadır.

Kars Trabzon uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Kars Trabzon Uçak Bileti

Kars Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin doğal güzelliği ile ün salan şehri Trabzon şehir merkezi, ilçeleri ve kasabaları ile göz alıcı bir görüntü sunar. Karadeniz Bölgesinin ormanları, yaylaları, sahil kesimi ve gölleri ile oldukça ilgi çeken kenti, yılın dört mevsimi de yoğun bir turist kapasitesine ev sahipliği yapar. Köklü bir tarihe kapılarını açan şehir, özellikle Trabzon Rum İmparatorluğunun bıraktığı miraslar ile ilgi odağıdır. Zigana Dağları arasında uzanan kent, eşsiz manzaraları ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatır.

Yılın on iki ayı farklı güzelliklere ve çeşitli aktivitelere kucak açan Trabzon, 2300 metrelik bir rakıma sahip Uzungöl ve Karester Yaylası ile büyüleyici bir atmosfer sunar. Karadeniz’i kuş bakışı olarak görme imkanına ev sahipliği yapan Uzungöl, yemyeşil ovaları ile ülkemizin güzide noktalarından biridir.

Maçka ilçesinde yer alan Sümela Manastırı, aynı gece iki rahibin rüyasında Hz. İsa ve Hz. Meryem’i görmesi üzerine inşa edildi. Mimarisinin yanı sıra muhteşem manzarası ile de görenleri büyüleyen yapı Trabzon’un en dikkat çekici noktasıdır.

Kars Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Kars Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.